ENGLISH 

Ana Sayfa  

Fiyat Listesi

Adreslerimiz

Kiralama Koşulları

 

 

Bumerang Rent a Car genel kiralama koşulları :

Ehliyet ve Yaş: Binek grubu otoları en az 3 yıllık ehliyete sahip ve 26 yaşındaki, yaşındaki kişiler kiralayabilir.

Kiralama Süresi:
Araç kiralama min. süresi günlük kiralamalarda 24 saat, aylık kiralamalarda 30 gündür. Dönüş saatini aşan kiralamalarda 3 saate kadar olan gecikmelerde her saat için kira bedelinin 1/3 ü tahsil edilir. 
Uzun süreli kiralama : en az 2 aydır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofislerimizi arayınız.

Fiyatlar: Fiyatlara  bakım, kasko ve üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları çerçevesinde) sigorta garantisi dahil, aksi belirtilmedikçe katma değer vergisi (KDV) dahil değildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber istek üzerine temin edilir. Çocuk koltuğu günlük 10 Euro ( kiralama başına max. 60 Euro) karşılığı kiralanabilir.

Ödeme:  Toplam kiralama tutarı kiralama başlangıcında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile peşin tahsil edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. . Geçerli Visa, Eurocard, Mastercard sahiplerinden depozito alınmaz.

Sigorta: Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, kasko ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır ve bu tür sigortalar fiyatlarımıza dahildir ek bir ücret söz konusu değildir.

( Lastik Cam Far ) kaza haricinde bu bölgelerde oluşan ve kaza raporu gerektirmeyen küçük hasarları (cam,far çatlağı , kaportadaki çizik...v.s) karşılayan kasko dışı mecburi olmayan bir fondur.Günlük 5 Euro ( kiralama başına en fazla 30 Euro) ekstra ödeyerek bu fondan yararlanabilirsiniz

Kaza Veya Çalınma Durumu Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3.şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Daha fazla bilgi için Bumerang ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.
Sigorta Poliçe Örneği >>>
 

Teslim / İade: Aracın bir şehirden teslim alınıp başka bir şehre iadesi durumunda  tek yön teslim masrafları uygulanır. 

Trafik Cezaları:
Yürürlükte olan trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi trafik cezaları kullanıcıya aittir. Aracın kirada bulunduğu süre içinde oluşan, kiralama bitimi sonrasında da elimize ulaşan trafik ve kaçak köprü, otoyol geçişi cezaları, kira anlaşmasında belirtilen kişi ve/veya firmadan tahsil edilir.  Aracın kullanıcının herhangi bir sorunu nedeniyle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması sırasında geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

İlave Sürücüler : Otomobil , sözleşmede yer alması kaydıyla, 2. sürücü tarafından kullanılabilir, ek bir ücret söz konusu değildir. Kiralanan aracı, sözleşmede isimleri yazılı kiracı ve eğer istenmiş ise 2. sürücünün dışında kimse kullanamaz. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasarlardan sorumlu tutulur.

Araçlar Türkiye sınırları dışında kullanılamaz.

  Satılık Araçlarımız

                

 

FİLO KİRALAMA

 SSS  

7/24 İrtibat

 ARAÇLARIMIZ

 OFİS ADRESLERİMİZ

 

HAKKIMIZDA         KASKO        FAYDALI LİNKLER      İLLER ARASI MESAFE      

            İNSAN KAYNAKLARI     FRANCHISE           

  M - S              SITEMAP                                                                                                   ENGLISH 

 

 

BELGENO:4004  

.