araç kiralama üssü..
   

 

ENGLISH 

Ana Sayfa  

Fiyat Listesi

Adreslerimiz

Kiralama Koşulları

 

 

Sitemizde belirtilen Satış ve Servis Noktalarımızın dışında şubemiz yoktur. Sadece bu sitede belirtilen adres ve telefonlarımız geçerlidir. Sürekli yenilenen genç araç filomuz ve tecrübeli personellerimizle ayrıca sektöründe kaliteli ve güvenilir çalışmalarıyla referans gösterilen bir şirket ve marka olmamız dolayısıyla internet ortamında onayımız alınmadan haksız kazanç sağlamaya çalışanlar olmakta, farklı şehirlerde ve noktalarda ismimizi kullanıp adres ve telefonlar gösterilmektedir. Diğer sitelerde bumerang ofisi gibi gösterilen ve bizlerle ilgisi olmayan bu adres ve telefonlardan şirketimiz sorumlu değildir.   yasal uyarı ...

Tescilli Marka

Tescilli Ticari Marka olan bumerang T.C. Türk Patent Enstitüsü'nce 2006 47813 tescil no ile aşağıda belirtilen mal ve hizmet listesi için ve (226593) BUMERANG OTOMOTİV TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Kazımkarabekir Cad No. 27/41 altındağ 006 TR adına korunmaktadır.
- Kara, deniz ve hava taşımacılığı hizmetleri ve kara, deniz ve hava taşıtlarının kiralanması hizmetleri (tur düzenleme, seyahat için yer ayarlama, kurye hizmetleri dahil).
- Tekne barındırma hizmetleri.
- Boru hattı ile taşıma hizmetleri. Su temin hizmetleri. Elektrik dağıtım hizmetleri.
- Araba parkları hizmetleri, garaj kiralama hizmetleri.
- Kaldırma, taşıma ve iletme makineleri, aynı işleve sahip robotik mekanizmalar (asansörler, yürüyen merdivenler, vinçler dahil).
- Lastik sökme ve takma makineleri ve hizmetleri.
- Taşıt ve malları kurtarma hizmetleri.
- Malların depolanması, paketlenmesi ve sandıklanması hizmetleri.
- Radyo ve televizyon yayın hizmetleri. Haberleşme hizmetleri (internet servisi sağlama hizmetleri dahil). Film, televizyon ve radyo programları yapım hizmetleri. Bilgisayar hizmetleri. Bu sınıfa dahil olup mühendislik, mimarlık hizmetleri kapsamına girmeyen her türlü tasarım hizmetleri; grafik sanat tasarım hizmetleri.
- Dalgıç hücresi kiralanması, dalgıç elbisesi kiralanması hizmetleri.
- Sigorta Hizmetleri, Gümrük müşavirliği hizmetleri.
- Gayrimenkul komisyonculuğu, müşavirliği ve idaresi hizmetleri.
- İnşaat, yol yapımı, tamirat, kaplama amaçlarıyla kullanılan biçimlendirilmemiş halde yapı / inşaat / yol yapımı malzemeleri ve hizmetleri. İnşaat hizmetleri, inşaat araç – gereçlerinin ve iş makinelerinin kiralanması hizmetleri.
Marka tescili sahibine, ilgili markanın tescil kapsamındaki mal ve hizmetler için marka sahibinin izni dışındaki her türlü kullanımını engelleme hakkı verir. Marka sahibi markayı bizzat kendi kullanabileceği gibi başkalarına da marka kullanım izinleri verebilir. Markanın marka sahibinin izni dışında kullanımına karşı 556 Sayılı KHK’ de önemli yaptırımlar uygulanır.

 

 

 

 

  TWITTER      FACEBOOK    

 

FİLO KİRALAMA

 SSS  

7/24 İrtibat

 ARAÇLARIMIZ

 OFİS ADRESLERİMİZ

 

HAKKIMIZDA         KASKO       FAYDALI LİNKLER          İLLER ARASI MESAFE      

        İNSAN KAYNAKLARI     FRANCHISE           

  M - S              SITEMAP                                                                                                   ENGLISH 

 

Copyright © 1998-2019 ® ™ Bumerang Rent a Car :: BUMERANG Otomotiv Turizm San. ve Tic. LTD. ŞTİ. v1.0 Tüm Hakları Saklıdır All Rights Reserved 

 

BELGENO:4004